KONST / Litografier / Färglitografi 9434136
nr 943 4136
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Kvinnor, 69/250, motivet: 40 x 58
Kondition: fuktskador
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:09:57
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
16 feb
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin